Beşiktaş Belediyesi paylaştı: Yavru kediye isim aranıyor

5 araçlık Mobivet Sokak Hayvanları Ambulansı, 6 veteriner hekim, 7 veteriner teknikeri, Engelli Kedi Ünitesi ve Sokak Hayvanları Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezini bünyesinde barındıran Beşiktaş Belediyesi, sosyal medya üzerinden bir kampanya başlattı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamada, “Adını Beşiktaşlılar belirlesin” diyerek kedinin isminin belirlenmesi için Beşiktaş halkına çağrı yaptı.

“ADINI BEŞİKTAŞLILAR BELİRLESİN”

Tüm tedavileri belediyenin polikliniğinde karşılanan yeni üyenin ismi, Beşiktaş halkının katılımıyla belirlenecek. Hayvan haklarına ve sokak hayvanlarının sağlığına verdiği önemi her fırsatta vurgulayan Akpolat, yaptığı paylaşımda, “İşte Beşiktaş Belediyesi’nin en genç ve en yeni üyesi! Adım attığı andan itibaren hepimize neşe ve mutluluk getirdi kendisi. Fena da çalışmıyor hani Ama bir talebi var: ‘Adımı Beşiktaşlılar belirlesin’ diyor. Biz de onu dinledik. Haydi adına birlikte karar verelim” ifadelere yer verdi.

Kampanyaya katılmak isteyen yurttaşların Beşiktaş Belediyesinin sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunabileceği, ayrıca 444 44 55 numaralı Çözüm Merkezi ile iletişime geçebileceği bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir